Njësitë TKT-vitet 800 Truck Ftohje

Përshkrim i shkurtër:

■ Specifications TKT-800S is specialized for 25-35m3 refrigerated truck body to keep fresh, powered by sub engine and standby. It can greatly reduced the equipment failure probability. Two kinds of driven models ensure the normal working condition.  It has great advantages in fuel saving, environmental and highly efficient. 1. Stream Line Design to Apply All Kinds of Van Appearance & Truck Body; 2. Big Cooling Capacity & Reliable Performance to Stand Against Hot & Dusty Climatic ...


 • Emri i produktit: Truck Njësia Refrigeration - TKT-vitet 800
 • Lloji: Vehicle Engine shtyrë Compressor
 • Struktura: Truck Body, Front Kalorësisë Instalimi
 • Kompresor: FK30 / 235TK
 • Volumi i paketë: 25 CBM-35 CBM (-20 ℃)
 • Controller: Digital, në kabinën
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ■ Specifikimet
  TKT-800S is specialized for 25-35m3 refrigerated truck body to keep fresh, powered by sub engine and standby. It can greatly reduced the equipment failure probability. Two kinds of driven models ensure the normal working condition.  It has great advantages in fuel saving, environmental and highly efficient.
  1. Stream Line Dizajn të Aplikoni të gjitha llojet e Van Dukje & Truck Body;
  2. Big Cooling Kapaciteti & Performance Reliable për të dalë kundër Hot & Dusty klimatike Kushti;
  3. instaluar me shumë lloje të pajisjeve për mbrojtjen e sigurisë;
  4. Me konfigurimin standarde dhe kuvendit të kontrollit;
  5. Dy llojet e modelit të drejtuar Nën motor dhe gatishmërisë;
  6. 36 muaj garanci Koha pas lindjes;
  ■ Të dhëna teknike
  TË DHËNAT TEKNIKE
  NO. artikuj të dhëna
  1 Emri i produktit Diesel Engine Refrigeration Units — TKT-800S
  2 lloj Kompresor Engine Vehicle Driven
  3 strukturë Truck Body, Front Kalorësisë Instalimi
  4 kontrollues Digital, në kabinën
  5 antipiretik R404A
  6 Volumi i paketë 25CBM-35CBM(-20℃ )
  7 peshë 415KG
  8 tension Standby AC220V, 50Hz (60Hz) 3PH / AC380V, 50Hz, 3PH
  Engine Sub Diesel DC12V
  9 Drive Type Sub Engine
  Unit Standby
  10 motor markë Perkins
  model 402D-05
  zhvendosje 0.51L
  Numri i cilindër Water cooling/2 cylinder
  11 kompresor model FK30/235TK
  zhvendosje 235CC
  Numri i cilindër 2
  12 dimension i përgjithshëm 1795*795*555mm
  Madhësia aparat avullimi vrimë 1245*310mm
  13 ftohjes Aftësia Temp Gama 0 ℃ / + 30 ℃ -20 ℃ / + 30 ℃
  Sub Engine 6090w
  20767BTU
  3450w
  11765BTU
  Standby 4850w
  16538BTU
  2700w
  9207BTU

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !