TKT-40THIN Caravan Kondicioneri

Përshkrim i shkurtër:

■ Specifikimet Karakteristikat e TKT-40THIN të profilit të ulët Caravan Kondicioneri: rehati 1.Really fuqishëm ftohje, efikasitet më të lartë, pesha të lehta; 2.More pune të qëndrueshme, nivel të mirë të zhurmës; Dizajni 3.Sleek qefin zvogëlon Drag; 4.I përshtatshëm për një standard të 360mm * 360mm hapjen ndenja; 5.With non-zone holluese ftohës R410A; fan 6.Axial prodhon volum të madh të ajrit të ftohtë poshtë kondensator; njësi 7.The sipërme mund të krahasohen me kutinë e shpërndarjes së ajrit ose gypit; kuti të shpërndarjes 8.ACRG me plotësisht ...


 • Model nr .: TKT-40THIN
 • Ftohjen Kapacitet: 3800W
 • Ngrohja Kapacitet: 3800W
 • Antipiretik: R410A
 • Fuqia Input: 1450W
 • Upper Unit Sizes (L * W * H): 788 * 632 * 256 mm
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ■ Specifikimet
  Karakteristikat e TKT-40THIN të profilit të ulët Caravan Kondicioneri:

  Rehati 1.Really fuqishëm ftohje, efikasitet më të lartë, pesha të lehta;
  2.More pune të qëndrueshme, nivel të mirë të zhurmës;
  Dizajni 3.Sleek qefin zvogëlon Drag;
  4.I përshtatshëm për një standard të 360mm * 360mm hapjen ndenja;
  5.With non-zone holluese ftohës R410A;
  Fan 6.Axial prodhon volum të madh të ajrit të ftohtë poshtë kondensator;
  Njësi 7.The sipërme mund të krahasohen me kutinë e shpërndarjes së ajrit ose gypit;
  Kuti të shpërndarjes 8.ACRG me louvers plotësisht rregullueshme dhe shpejtësi ventilator të sigurojë vetëm e drejtë ftohje rehati;
  Filter 9.Removable dhe të lahet për të mbajtur të pastër të brendshme;
  10.HP (pompë ngrohje) ose PTC ngrohës elektrik me dëshirë;
  11.Designed nga pjesëmarrësit e famshme amerikane, veçanërisht i përshtatshëm RV dhe karvanët vetëlëvizës mesme-mëdha.

   

  ■ Të dhëna teknike
  Technological data of TKT-40THIN Low-profile Caravan Air Conditioner:

  Numri i modelit. TKT-40THIN
  ftohjes Kapaciteti 3800W
  ngrohje Kapaciteti 3800W
  ngrohës Alternative elektrik 1500W
  antipiretik R410A
  kompresor LG
  Fuqia input 1450W
  aktual 5.8A (220V)
  Furnizimi me energji elektrike 220 ~ 240V / 50Hz / 1PH & 110V, 60Hz
  material Inner kornizë PPE (polypropylene zgjeruar)
  Sipërme Njësia Sizes (L * W * H) 788 * 632 * 256 mm
  Pesha neto 28kg

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !