TKT-40SD Caravan Kondicioneri

Përshkrim i shkurtër:

■ Specifikimet Karakteristikat e TKT-40SD Rooftop Caravan Kondicioneri: rehati 1.Really fuqishëm ftohje, efikasitet më të lartë, pesha të lehta; 2.More pune të qëndrueshme, nivel të mirë të zhurmës; Dizajni 3.Sleek qefin zvogëlon Drag; 4.I përshtatshëm për një standard të 360mm * 360mm hapjen ndenja; 5.With non-zone holluese ftohës R410A; fan 6.Axial prodhon volum të madh të ajrit të ftohtë poshtë kondensator; njësi 7.The sipërme mund të krahasohen me kutinë e shpërndarjes së ajrit ose gypit; kuti 8.ACRG shpërndarjes me rregullojë plotësisht ...


 • Model nr .: TKT-40SD
 • Ftohjen Kapacitet: 4000W
 • Ngrohja Kapacitet: 4000W
 • Antipiretik: R410A
 • Upper Unit Sizes (L * W * H): 890 * 760 * 335 mm
 • Pesha neto: 39KG
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ■ Specifikimet
  Karakteristikat e TKT-40SD Rooftop Caravan Kondicioneri:

  Rehati 1.Really fuqishëm ftohje, efikasitet më të lartë, pesha të lehta;
  2.More pune të qëndrueshme, nivel të mirë të zhurmës;
  Dizajni 3.Sleek qefin zvogëlon Drag;
  4.I përshtatshëm për një standard të 360mm * 360mm hapjen ndenja;
  5.With non-zone holluese ftohës R410A;
  Fan 6.Axial prodhon volum të madh të ajrit të ftohtë poshtë kondensator;
  Njësi 7.The sipërme mund të krahasohen me kutinë e shpërndarjes së ajrit ose gypit;
  Kuti të shpërndarjes 8.ACRG me louvers plotësisht rregullueshme dhe shpejtësi ventilator të sigurojë vetëm e drejtë ftohje rehati;
  Filter 9.Removable dhe të lahet për të mbajtur të pastër të brendshme;
  10.HP (pompë ngrohje) ose PTC ngrohës elektrik me dëshirë;
  11.Designed nga pjesëmarrësit e famshme amerikane, veçanërisht i përshtatshëm RV dhe karvanët vetëlëvizës mesme-mëdha.

   

  ■ Të dhëna teknike
  Të dhënat teknologjike e TKT-40SD Rooftop Caravan Kondicioneri:
  Numri i modelit. TKT-40SD
  ftohjes Kapaciteti 4000W
  ngrohje Kapaciteti 4000W
  ngrohës Alternative elektrik 2000W
  antipiretik R410A
  kompresor LG
  Fuqia input 1450W
  aktual 5.8A (220V)
  Furnizimi me energji elektrike 220 ~ 240V / 50Hz / 1PH, 110V, 60Hz
  Sipërme Njësia Sizes (L * W * H) 890 * 760 * 335 mm
  Pesha neto 39KG

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !