TKT-400B (Length Bus

Përshkrim i shkurtër:

■ Specifikimet Përshkrimi i TKT-400B Rooftop Bus Kondicioneri: TKT-400B është projektuar për 13-14M Biznes City, Traineri dhe ndërqytetor autobus (Ambient Temperatura 55 ℃). Është i famshëm në mes të Lindjes, Amerika e Jugut, Evropë, Afrikën e Jugut dhe Azi për shkak të Lartë Kapaciteti i ftohjes dhe punën e të besueshme. Ajo ka avantazhe të mëdha si në vijim: ※ lartë ftohjes Kapaciteti & performanca të besueshme përshtatshëm për shumicën e vendeve në botë; ※ Stream Line Dizajn të zbatohen të gjitha llojet e autobusëve; ※I kujdesshem ndaj mjedisit; ※I lirë ...


 • Model nr .: TKT-400B
 • Ftohjen Kapacitet: 40 KW / 136400BTU / 34400Kcal / h
 • Drive Model: Engine Direct shtyrë
 • Dimension i njësisë krye çati :: 4670 * 1830 * 210mm
 • Instalimi: Roof Top
 • Aplikimi: 12-14M Qyteti Bus, Traineri dhe Intercity Bus (Ambient Temperatura 55 ℃)
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ■ Specifikimet

  Përshkrimi i TKT-400B Rooftop Bus Kondicioneri:
  TKT-400B është projektuar për 13-14M Biznes City, Traineri dhe ndërqytetor autobus (Ambient Temperatura 55 ℃). Është i famshëm në mes të Lindjes, Amerika e Jugut, Evropë, Afrikën e Jugut dhe Azi për shkak të Lartë Kapaciteti i ftohjes dhe punën e të besueshme. Ajo ka avantazhe të mëdha si në vijim:

  ※ lartë ftohjes Kapaciteti & performanca të besueshme përshtatshëm për shumicën e vendeve në botë;
  ※ Stream Line Dizajn të zbatohen të gjitha llojet e autobusëve;
  ※I kujdesshem ndaj mjedisit;
  ※ çmim të lirë me cilësi të lartë;
  ※ 36 muaj garanci Koha pas lindjes;

   

  ■ Të dhëna teknike

   Parametrat teknike  TKT-400B Rooftop Bus Kondicioneri:

  Emri i produktit

  Trajneri / Qyteti Biznes Kondicioneri

  Numri i modelit.

  TKT-400B

  strukturë

  Roof Top Model

  ftohjes Kapaciteti

  40 kW / 136400BTU / 34400Kcal / h

  zgjerimi Valve

  Danfoss, 9.6 T

  tension

  DC24V

  Konsumi i energjisë

  106A

   

  kondensator

  Qty e kondensimit Fan

  6 cope

  Kondensator Coil Lloji

  Tube bakri dhe alumini Fin

  Kondensator Air Flow

  14400M3 / H

   

  aparat avullimi

  Qty e aparat avullimi ventilator

  8 PC

  Aparat avullimi Coil Lloji

  Tube bakri dhe alumini Fin

  Aparat avullimi Air Flow

  9020M3 / H

  antipiretik

  R134A, 9.5 ~ 9.8KGS

  Dimension i kulmit Njësisë Top

  4670 * 1830 * 275MM

  Pesha për çati të lartë

  195kg

   

  kompresor

   

  Brand & Model Nr .: Bock (Gjermani), FX40 755k

  Zhvendosja: 755CC

  Rrotull Lloji: 2A2B

   

  Alternator & vëllimit Box

  Brand & Model Nr .: BOSCH (USA)

  Lloji: F042308017455 150A, Batteryless

  Vëllim Box: SZXG-III

  Aplikacion

  12-14M Qyteti Biznes, Traineri dhe Intercity Bus (Ambient Temperatura 55 ℃)


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !