TKT-380B (Length Bus <12.8M)

Përshkrim i shkurtër:

■ Specifikimet Roof Top Model TKT-380B kondicioner autobus është projektuar për 11-12.8M Biznes City, Traineri dhe ndërqytetor autobus (Ambient Temperatura 38 ℃). Është i famshëm në mes të Lindjes, Amerika e Jugut, Evropë, Afrikën e Jugut dhe Azi për shkak të Lartë Kapaciteti i ftohjes dhe punën e të besueshme. Ajo ka avantazhe të mëdha si në vijim: ※ lartë ftohjes Kapaciteti & performanca të besueshme përshtatshëm për shumicën e vendeve në botë; ※ Stream Line Dizajn të zbatohen të gjitha llojet e autobusëve; ※I kujdesshem ndaj mjedisit; ※ lirë Çmimi me i lartë ...


 • Model nr .: TKT-380B
 • Ftohjen Kapacitet: 38KW / 129580BTU
 • Drive Model: Engine Direct shtyrë
 • Dimension: 4670x1830x275MM
 • Instalimi: Roof Top
 • Aplikimi: Big Bus, Qyteti Biznes, Traineri, autobus turistik më pak se 12.8M;
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ■ Specifikimet
  Roof Top Model
  TKT-380B kondicioner autobus është projektuar për 11-12.8M Biznes City, Traineri dhe ndërqytetor autobus (Ambient Temperatura 38 ℃). Është i famshëm në mes të Lindjes, Amerika e Jugut, Evropë, Afrikën e Jugut dhe Azi për shkak të Lartë Kapaciteti i ftohjes dhe punën e të besueshme. Ajo ka avantazhe të mëdha si në vijim:

  ※ lartë ftohjes Kapaciteti & performanca të besueshme përshtatshëm për shumicën e vendeve në botë;
  ※ Stream Line Dizajn të zbatohen të gjitha llojet e autobusëve;
  ※I kujdesshem ndaj mjedisit;
  ※ çmim të lirë me cilësi të lartë;
  ※ 36 muaj garanci Koha pas lindjes;

   

  ■ Të dhëna teknike

  Parametrat teknike TKT-380B Bus ajër të kondicionuar

  Numri i modelit. TKT-380B
  strukturë Roof Top Model
  ftohjes Kapaciteti 38KW / 129580BTU / 29.770 Kcal / h
  kompresor Bock Fx40 655k
  zgjerimi Valve Danfoss, 9.6 T
  tension DC24V
  Konsumi i energjisë 95A
  kondensator Qty e kondensimit Fan 5 PC
  Kondensator Coil Lloji Tube bakri dhe alumini Fin
  Kondensator Air Flow 11550M3 / H
  aparat avullimi Qty e aparat avullimi ventilator 8 PC
  Aparat avullimi Coil Lloji Tube bakri dhe alumini Fin
  Aparat avullimi Air Flow 9020M3 / H
  gjenerator i korentit të alternuar Bosh, 150A Battery pak
  antipiretik R134A
  Dimension i kulmit Njësisë Top 4670x1830x275MM
  Pesha rreth çatisë së Njësisë Top 190kg

  optional : Heating Performance është e pranueshme;


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !