TKT-30UB Caravan Kondicioneri

Përshkrim i shkurtër:

■ Specifikimet Karakteristikat e TKT-30UB Under-krevat Caravan Kondicioneri: Instalimi 1.Concealed nën stol, divan, krevat apo dollap rrobash, etj. Njësia e padukshme në natyrë, duke rezervuar fasada Karvanit së. 2.One-copë PPE kornizë, zhurmë të ulët, dridhje të ulët. Madhësia 3.Mini, të lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen. 4.Air shpërndarë equably dhe fleksibile të gjithë dhomën nëpërmjet 3 shfryn dhe tuba të buta, më të rehatshme. 5. Qarkullimi Outdoor ajrit nëpër dysheme ose mur; nuk ka problem zhurma shqetësuese fqinjët nëpërmjet fl ...


 • Model nr .: TKT-30UB
 • Ftohjen Kapacitet: 2500W
 • Ngrohja Kapacitet: 2500W
 • Antipiretik: R410A
 • Upper Unit Sizes (L * W * H): 734 * 398 * 296 mm
 • Pesha neto: 27.8KG
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ■ Specifikimet
  Karakteristikat e TKT-30UB Under-shtretësh Caravan Kondicioneri:

  1.Concealed Instalimi nën stol, divan, krevat apo dollap rrobash, etj. Njësia e padukshme në natyrë, duke rezervuar fasada Karvanit së.
  2.One-copë PPE kornizë, zhurmë të ulët, dridhje të ulët.
  Madhësia 3.Mini, të lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen.
  4.Air shpërndarë equably dhe fleksibile të gjithë dhomën nëpërmjet 3 shfryn dhe tuba të buta, më të rehatshme.
  5. Qarkullimi Outdoor ajrit nëpër dysheme ose mur; nuk ka problem zhurma shqetësuese fqinjët nëpërmjet dysheme.
  6. Të dy pompë ngrohje dhe ngrohës 500W elektrike janë furnizimi standarde, më të larta EER / COP.
  7.Both telekomandë dhe Wired-kontrollit mur-pad janë furnizimi standarde.
  8. Mjedisit miqësore ftohje R410A.
  9. Designed sipas Europian dhe prirje RV australiane, me prodhimin përvojat e Nën-stol A / C më shumë se 10 vjet.

   

  ■ Të dhëna teknike
  Technological data of TKT-30UB Under-bed Caravan Kondicioneri:
   
  Numri i modelit. TKT-30UB
  ftohjes Kapaciteti 2500W
  ngrohje Kapaciteti 2500W    
  ngrohës Extra elektrik 500W
  Fuqia input 750W (+ 500W ngrohës elektrike)
  aktual 3.9A (+ 2.3 a ngrohës elektrike)
  Furnizimi me energji elektrike 220 ~ 240V / 50Hz / 60Hz 1PH & 110V, 60Hz
  antipiretik R410A
  Njësi Sizes (L * W * H) 734 * 398 * 296 mm
  Pesha neto 27.8KG
  kompresor Rechi (Taiwan)
  Total Frame Materiali një pjesë PPE (polypropylene zgjeruar)

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !