TKT-20ES (2,0 KW, Split)

Përshkrim i shkurtër:

TKT-20ES Truck Air Conditioner (elektrike AC) Split Model TKT-20ES Truck Kondicioneri është një komplet elektrike Truck Kondicioner Air për kamion, Trailer, shtëpi dhe Caravan Motor. Ajo mund të punojnë edhe kur motori është jashtë, duke e bërë mjedisin e ftohtë për shofer të ketë një gjumë të mirë. Për më tepër, shumë shoferë janë duke e përdorur atë, ndërsa shoferi për të kursyer karburant. TKT-20ES është shitur mirë në SHBA, Meksikë, mes dhe Amerika e Jugut, Australi, në mes të Lindjes, Afrika e Jugut, Evropë dhe vend tjetër në Azi, sepse o ...


 • Model nr .: TKT-20ES kamion Kondicioneri
 • Ftohjen Kapacitet: 2.0KW / 8525BTU
 • Drive Mode: Battery shtyrë
 • Dimension: Condenser: 480*252*669mm Evaporator: 458*320*162mm
 • Instalimi: Split Projektimi, Wall Back instalimit
 • Aplikimi: Truck të rënda, Truck, Minierave Machine, Motor Faqja etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  TKT-20ES Truck Air Con ditioner (elektrike AC)

   

  Split Model

  TKT-20ES Truck Air Con ditioner është një komplet elektrike Truck Kondicioner Air për kamion, Trailer, shtëpi dhe Caravan Motor. Ajo mund të punojnë edhe kur motori është jashtë, duke e bërë mjedisin e ftohtë për shofer të ketë një gjumë të mirë. Për më tepër, shumë shoferë janë duke e përdorur atë, ndërsa shoferi për të kursyer karburant. 

  TKT-20ES është shitur mirë në SHBA, Meksikë, mes dhe Amerika e Jugut, Australi, në mes të Lindjes, Afrika e Jugut, Evropë dhe vend tjetër në Azi, për shkak të Stream Line paraqitjes, Big ftohjes Kapaciteti, performanca të besueshme, mjedis miqësor, Instalimi Easy dhe Operacioni, zhurmë të ulët, çmim të lirë, dhe të ulët aktual për kohë të gjatë Drejtimin, 8-9 orë Puna plotësohen një herë.

   

  ※ Split Design, Stream Line Dukje;
  ※ Big ftohjes Kapaciteti, applicated gjerësisht në çdo Hot vend në botë;
  ※ Easy Installation & Operacioni;
  ※ ulët aktual për kohë të gjatë Drejtimin, 8-10 orë Puna plotësohen një herë;
  ※ zhurmë të ulët të sigurojë ambient të qetë për të lodhur Dirver
  ※12 Months Warranty Time After Delivery;

   

  ■ Të dhëna teknike

  Parametrat teknike TKT-20ES Truck Kondicioneri:

  Numri i modelit. TKT-20ES
  strukturë Split Model
  ftohjes Kapaciteti 2.0KW (2153 kcal / H, 8525 BTU)
  kompresor Electrical Compressor 18cc
  tension DC12V DC24V
  aktuale Standard i përgjithshëm 80A 40A
  kondensator Qty e kondensimit Fan 1 PC
  Kondensator Air Flow 2000m3 / H
  kondensator Pesha 32.5Kg
  aparat avullimi Qty e aparat avullimi ventilator 1 PC
  Aparat avullimi Air Flow 900M3 / H
  aparat avullimi Pesha 5.5Kg
  Mbrojtja presioni Shtypje e lartë 2.65MPa
  Presion i ulët 0.05MPa
  antipiretik R134A, 0.9KG
  dimension kondensator 480*252*669mm 
  aparat avullimi 458*320*162mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !