TKT-20ER (2.5KW, Roof Top)

Përshkrim i shkurtër:

TKT-20ER Truck Air Conditioner(Electric AC)   Roof Top Model TKT-20ER truck ac system is one Complete Electrical Air Conditioner for Truck, Trailer, Motor home and Caravan, Roof Top Design. It can also work when the engine is off, making cool environment for the driver to have a good sleep. What’s more, many drivers are using it while driving to save fuel.  TKT-20ER is sold well in the USA, Mexico, Mid & South America, Australia, Mid East, South Africa, Europe and other country in Asia, ...


 • Model nr .: TKT-20ER
 • Ftohjen Kapacitet: 2.5KW / 9207BTU
 • Drive Mode: Battery shtyrë
 • Dimension: 866X820X404MM (L.W.H)
 • Instalimi: Roof Top
 • Aplikimi: Truck të rënda, Truck, Minierave Machine, Motor Faqja etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  TKT-20ER Truck Air Conditioner(Electric AC)

   

  Roof Top Model
  TKT-20ER sistemi kamion ac është një komplet elektrike Kondicioner Air për Truck, Trailer, Motor shtëpi dhe Karvanit, Roof Top Dizajn. Ajo mund të punojnë edhe kur motori është jashtë, duke e bërë mjedisin e ftohtë për shofer të ketë një gjumë të mirë. Për më tepër, shumë shoferë janë duke e përdorur atë, ndërsa shoferi për të kursyer karburant. 

  TKT-20ER është shitur mirë në SHBA, Meksikë, mes dhe Amerika e Jugut, Australi, në mes të Lindjes, Afrika e Jugut, Evropë dhe vend tjetër në Azi, për shkak të Stream Line paraqitjes, Big ftohjes Kapaciteti, performanca të besueshme, mjedis miqësor, Instalimi Easy dhe Operacioni, zhurmë të ulët, çmim të lirë, dhe të ulët aktual për kohë të gjatë Drejtimin, 8-9 orë Puna plotësohen një herë.

   

  ※ Roof Top Design, Stream Line Dukje;
  ※ Big ftohjes Kapaciteti, applicated gjerësisht në çdo Hot vend në botë;
  ※ Easy Installation & Operacioni;
  ※ zhurmë të ulët të sigurojë ambient të qetë për të lodhur Dirver
  ※12 Months Warranty Time After Delivery; 

   

  ■ Të dhëna teknike

  Technical Parameters of TKT-20ER Truck Air Conditioner:

  Numri i modelit.

  TKT-20ER

  strukturë

  Roof Top Model

  ftohjes Kapaciteti

  2.5 kW / 9207 BTU / 2325 Kcal / h

  kompresor

  Electrical Compressor 18cc

  tension

  DC12V

  DC24V

  aktuale Standard i përgjithshëm

  83A

  42A

  kondensator

  Qty e kondensimit Fan

  2 copë

   

  Kondensator Air Flow

  2000m3 / H

   

  aparat avullimi

  Qty e aparat avullimi ventilator

  1 PC

   

  Aparat avullimi Air Flow

  900M3 / H

   

  Mbrojtja presioni

  Shtypje e lartë

  3.34MPa

  Presion i ulët

  0.03MPa

  antipiretik

  R134A, 1.0kg

  Dimension i kulmit Njësisë Top

  866X820X404MM


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !