Rreth nesh

Company Overview :

TKT, si prodhuesi i parë dhe kryesor i kondicioner me autobus dhe kamion ftohje në Kinë, i ka kushtuar për prodhimin kondicioner besueshme, efikase dhe ekonomike autobus dhe kamion ftohje për botën.

Në Kinë, ne kemi qenë të prodhimit të produkteve me cilësi të lartë si një OEM për Yutong Biznes dhe CIMC kompaninë që nga viti 1998. Ne jemi prodhues më me ndikim i autobusit dhe kamion frigorifer në Kinë. Deri më tani, produktet tona kanë filluar të futet në 65 vende në Evropë, Azi, Amerikën e Veriut, Amerika e Jugut dhe Afrika, duke fituar reputacion të lartë dhe rritje të qëndrueshme në të gjitha tregjet.

Të gjitha të produkteve TKT, duke përfshirë ngrirje kamion dhe kondicioner autobusi, janë CE certifikuar për të gjithë punën, dhe kompania jonë është certifikuar nga ISO9001: 2008. Më e rëndësishme është se performanca të besueshme e produkteve tona janë vërtetuar nga klientët nga më shumë se 70 vende, veçanërisht vendet shumë të nxehtë, të tilla si Meksika, Kolumbia, Katari dhe Arabia Saudite, etj

TKT vazhdimisht do të përqëndrohemi në përpjekjet tona në produkte të kualitetit të lartë, shërbimin më të mirë dhe risi teknike për sistemin e ftohtë zinxhir të botës. Nuk ka rëndësi se ku je, TKT do të jetë e fortë back-up dhe të besueshme partnerët tuaj në Kinë përgjithmonë.

DJI_0066.MOV.Still001 20180102153138

Teknologji të përparuar :

1) Miratimi i teknologjisë së lartë për të marrë Super ftohtë për autobus dhe kamion;

2) Zgjidhni furnizuesit nga World Wide, dhe të bashkëpunojnë me Botërore Top Brand si partnerë, të tilla si Bitzer, Bock, Danfoss, Sanden, Valeo, ALCO dhe Goodyear etj;

3) Germany makinë për të prodhuar kondensator dhe Aparat avullimi spirale për të mbajtur cilësi të lartë nga hapi i parë Import;

4) Klasa e parë Test Lab me makinë importimin amerikan për të mbajtur punën më të mirë dhe nivelin më të ulët dështim për çdo produkt;

1212 20180102151354

Ekipi profesional :

1) 25 Inxhinierët me Master dhe Doktor Diplomë për të siguruar ju ndihmë teknike në çdo kohë;

2) 61 Inxhinierët me Bachelor Diplomë të ofrojë shërbim 24 orë Online;

3) 480 Punëtorët me 4-8 Years Grumbulluar përvojë për të garantojë të gjitha detajet e gjatë periudhës së prodhimit;

4) profesionale ndërkombëtare Persons Shitjet të sigurojë 7X24 Shërbimin, dhe të ju ndihmojë për të fituar më shumë para dhe të ruajtur kosto në çdo aspekt të blerjes tuaj dhe Bashkëpunim me TKT;

5) 45 Pasi punëtorët e shitjes në Kinë dhe shitjet Complete zinxhir në 58 vende për të siguruar të përsosur pas shitjes shërbimi;

Ju lutemi të gëzojnë udhëtimin bashkëpunimin tuaj me termo Kingtec.


WhatsApp Online Chat !